СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в Сімферополі через проблеми з пожежною безпекою закривають Кримський академічний російський драматичний театр.

Керівництво театру заявило, що вже замовило проект комплексної пожежної сигналізації з системою автоматичного оповіщення та управління евакуацією, за що заплатили 90 тисяч рублів, а на саму реалізацію проекту буде потрібно близько 8 – 12 мільйонів рублів.

Усі спектаклі в театрі скасували за рішенням так званої влади, а глядачі можуть здати свої квитки в касу з 25 квітня.

— 19 квітня проведено перевірку МНС з пожежної безпеки, а за декілька годин, ближче до вечора, судові пристави вручили нам виконавчий лист про заборону користуватися всіма будівлями і приміщеннями, — заявили в дирекції театру.

Керівництво підкреслило, що їм не надали ні акт перевірки, ні приписи для усунення зауважень.

— Наразі незрозуміло, коли театр знову відчинить свої двері.

Так званий міністр культури анексованого півострова Аріна Новосельська додала, що у театрі виявили 43 пункти порушень.

— Не можу прокоментувати, на який термін закрили театр, але інформація від міністра МНС до прокуратури надійшла. Там 43 пункти порушень, і з абсолютною відповідальністю можна сказати, що 40 з них легко усуваються ... Я та увесь колектив міністерства зробимо все, щоб відкрити театр якомога швидше. Чекаємо на акт від МНС і подивимося, наскільки швидко зможемо усунути зауваження. Будемо сподіватися, що у травні театр частково запрацює.

QHA повідомляло, що так звана прокуратура окупованого Криму проводить перевірки дотримання законодавства про пожежну безпеку в усіх розважальних центрах та інших місцях масового перебування людей.

Джерело: Комсомольска правда

QHA