СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

В одному з монастирів окупованого Сімферополя отруїлися грибами 15 осіб.

Про це пише ТАСС, посилаючись на свої джерела.

— Госпіталізовано шість чоловік після отруєння грибами. Усього 15 чоловік стали почувати себе зле під час трапези в монастирі у Сімферополі.

Як повідомили "Крым информ" у прес-службі Сімферопольської і Кримської єпархії, йдеться не про паломників, а про будівельників і обслуговуючий персонал.

За даними єпархії, інцидент стався у побутовому приміщенні споруджуваного кафедрального собору Олександра Невського.

Директор Кримського республіканського центру медицини катастроф і швидкої медичної допомоги Сергій Астанкін підтвердив «РИА Крым», що шість осіб з харчовим отруєнням потрапили на стаціонарне лікування у стані середнього ступеня тяжкості.

Розслідуванням інциденту займаються представники регіонального управління Росспоживнагляду.

 

Як повідомляло QHA, так званий "віце-прем'єр" анексованого Криму Лариса Опанасюк запропонувала кримчанам не збирати ягоди і гриби у заповідниках окупованого півострова. За її словами, у цих місцях слід відвести спеціальні ділянки для збору грибів та ягід.

Раніше для кримчан встановили ліміт на збір грибів та ягід. Комітет «Державної ради» ухвалив законопроект, який обмежує «безкоштовне користування рослинним світом «п'ятьма кілограмами сирої маси для однієї людини на день». Йдеться, зокрема, про гриби, ягоди, трави.

 

Джерело: ТАСС, Крым информ

QHA