СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Під час двадцять шостого судового засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза раптово призначили нове засідання з розгляду апеляційної скарги на продовження термінів утримання підсудного під вартою, повідомляє адвокат Микола Полозов.

Він також зазначив, що суд раніше не повідомляв захист про такі плани.

Нагадаємо, Ахтем Чийгоз не може бути присутнім на засіданні суду через дискримінаційну норму про дистанційну участь підсудного у процесі першої інстанції.

Раніше так званий суд в Криму виніс рішення про продовження терміну утримання під вартою заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до 8 січня 2017 року.

21 вересня «справа Чийгоза» отримала новий несподіваний поворот після свідчень чоловіка загиблої на мітингу 26 лютого В.Д. Кореневої. Чоловік загиблої на мітингу громадянки Кореневої Леонтьєв заявив, що не покладає провину за загибель дружини на Ахтема Чийгоза.

Нагадаємо, «влада» Криму вирішила окремо розглядати справу заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, виділивши її з так званого «справи 26 лютого».

Читайте на сайті: Потерпілий у справі Чийгоза бачив Джемілєва «на плечах»

ФОТО: інтернет

QHA