СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 10 травня, у так званому Верховному суді Криму відбулося засідання щодо одного з фігурантів справи "українських диверсантів" Євгена Панова.

Під час так званого суду було допитано четверо свідків обвинувачення, один з яких — вибухотехнік.

Адвокат українця Сергій Легостов зазначив, що один зі свідків бачив обвинуваченого 7 серпня 2016 року в районі с. Суворове, що було неможливо, тому що Панова у цей час там не було. Інший свідок цю інформацію підтвердити не зміг.

Відзначимо, наступне засідання у справі відбудеться 11 травня.

QHA повідомляло, що окупанти намагалися взяти у адвокатів Євгена Панова підписку про нерозголошення державної таємниці. За словами захисників, секретними матеріалами силовики вважають свідчення людей, на яких «українські диверсанти» нібито готували замах.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ РФ розповсюдила заяву про запобігання терористичних актів в Криму, нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міноборони України.

11 серпня в інтернеті з'явився відеозапис допиту українського громадянина Євгенія Панова, якого ФСБ звинувачує у підготовці терористичних атак в анексованому Криму. У ролику Панов зізнається у підготовці диверсії і повідомляє, що ця операція була спланована ГУР Міноборони України. Пізніше Панов розповів, що його катували.

Джерело: КримSOS

QHA