КИЇВ (QHA) -

26 червня, у День кримськотатарського прапора, Хрещатиком пройшла хода з найбільшим у світі кримськотатарським прапором. В акції взяли участь Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, члени Меджлісу, а також сотні киян і гостей столиці.

Як передає коррепондент QHA, хода почалася біля Бессарабського ринку.

Учасники акції рушили Хрещатиком до Майдану Незалежності з гаслами "Крим — це Україна".

Тим часом, на Майдані Незалежності розпочався і триває конкурс дитячого малюнка «Мій Крим», присвячений Дню кримськотатарського прапора. Кримськотатарські та українські діти малювали національні символи кримських татар, карту України з Кримом.

Раніше QHA повідомляло, що у Києві стартував автопробіг, присвячений Дню кримськотатарського прапора. Колона з 30-ти автомобілів стартувала від готелю "Космополіт" (метро "Шулявська"). Автомобілі прикрашені кримськотатарськими і українськими прапорами.

Раніше QHA повідомляло, що 25 – 26 червня в анексованому Криму проводять марафон, присвячений Дню кримськотатарського прапора.

Організатором акції виступив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джеляль, який разом з активістами має намір протягом двох днів обійти увесь Крим з величезним кримськотатарським прапором.

QHA