СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

У центрі Сімферополя усі паркувальні місця мають стати платними.

Про це заявив так званий "мер" міста Ігор Лукашев.

Він вважає, що платна парковка — єдиний спосіб зменшити кількість автомобілів у центрі міста.

Лукашев зазначив, що "влада" не може заборонити автомобілям в'їжджати до центру міста.

— Це практика багатьох міст, де машин ще більше, і практикують там платний в'їзд до центру міста по проїзних вулицях.

"Голова міської адміністрації" також заявив про намір розширити пішохідну зону центральної частини Сімферополя. Але не йдеться про повну заборону в'їзду особистих авто до центру Сімферополя, додав Лукашев.

— Сімферополь побудований так, що проїзних вулиць дуже мало, і немає дублерів. Якщо ми якусь вулицю закриваємо, то одразу завантажуємо дві сусідні.

 

QHA писало, що найчастіше пробки у Сімферополі утворюються на таких вулицях: Севастопольська, Олександра Невського, Київська, Гагаріна, бульвар Леніна, проспект Перемоги.

Найсерйозніша пробка спостерігається на вулиці Севастопольській, через проведення дорожніх робіт. Так, дорожники організовують реверсивний рух, у результаті чого на автодорозі утворювався затор. Окрім того, пробки виникають на проблемному перехресті Воровського — Леніна — Шмідта, де встановили світлофор.

Щоб вирішити проблему пробок, підконтрольна Кремлю влада міста запропонувала збільшити кількість вулиць з однобічним рухом. Зокрема, так званий "заступник голови" Сімферополя Сергій Круцюк заявляв про намір запровадити односторонній рух на вулицях, які примикають до проспекту Кірова.

Як повідомлялося, в Криму запустили "медіа-тролейбус", в якому на моніторах транслюють новини підконтрольного російському уряду пропагандистського агентства "Россия сегодня". Тролейбус прямує за маршрутом «Сімферополь — Ялта».

 

Джерело: Крым 24

QHA