КИЇВ (QHA) -

МЗС України докладає зусиль для порятунку життя українського туриста, якого побив росіянин 7 липня в одному з готелів Туреччини, повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

За його словами, 57-річний житель Запоріжжя Андрій Сова впав у кому. Як повідомила дружина Сови, у результаті конфлікту українець впав і вдарився головою. Чоловіка з черепно-мозковою травмою і крововиливом у мозок госпіталізували до приватної клініки, де медики вдалися до термінової операції. Українець досі не приходить до тями.

Оскільки у крові потерпілого було виявлено великий вміст алкоголю, страхова компанія визнала цей випадок не страховим і відмовилася здійснювати оплату, у той час як у дружини потерпілого немає коштів на оплату медпослуг і транспортування чоловіка додому.

Посольство України в Туреччині постійно підтримує контакт з жінкою, туроператором, страховою компанією і керівництвом лікарні.

— Посольство тримає ситуацію на контролі, стан громадянина України залишається важким, — сказав Кирилич.

Нагадаємо, раніше представник Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич повідомив, що з Анталії в Україну повернулися 524 українських туриста.

За його словами, виліт з турецького аеропорту було здійснено за минулу ніч.

Джерело: УП

QHA