КИРИККАЛЄ (QHA) -

У турецькому місті Кириккалє за сприяння місцевого відділення Товариства культури і взаємодопомоги кримських татар Туреччини відбудеться свято Тепреш.

Як повідомляється, захід відбудеться 7 липня.

У рамках свята відбудуться виступи кримськотатарського співака Ділявера Османова, прозвучать вірші кримськотатарською мовою, буде представлена ​​національна кухня кримськотатарського народу.

Тепреш — національне свято кримських татар, наступне за Хидирлезом. У цей день організовують різні ігри (боротьба куреш, дитячі змагання). У будинках влаштовують частування, запрошують родичів.

Свято традиційно починається з молитви "Тепреш" і виконання національного гімну кримських татар. Організатори свята опублікувала програму заходів на цей день.

Раніше QHA повідомляло, що у чотирьох містах Туреччини відбулися культурні заходи, організовані Товариством культури і взаємодопомоги кримських татар.

26 лютого в турецькому місті Адана відбулося відкриття кримської фотовиставки "Батьківщина під окупацією", присвяченої 4-й річниці анексії Криму Росією. Фотоальбом, який представили на виставці, підготувала мерія міста, інформаційне агентство QHA і дернек кримських татар в Адані та Джейхані.

QHA