КИЇВ (QHA) -

У ветеранів бойових дій, які відкривають власний бізнес в Україні, є першопочаткова перевага у своїй саморекламі. Таку думку висловив Максим Рибін, комерційний директор групи компаній SEOWAVE на презентації результатів проекту "Стартуй сьогодні".

— У ветеранів бойових дій на території України є перевага у самопіарі. Про нього знають, про нього говорять. Якщо людина щиро зайнята своєю справою і людям це потрібно, це може привести до успіху. Неважливо, чим ти займаєшся, головне — робити це якісно. Є люди, які роблять масаж, є ветерани, які роблять піцу, є ті, хто створює ножі. Неважливо, який у тебе бізнес: якщо ти його любиш, ти його продаси. Те, що ветеран вміє робити, те йому і принесе успіх, — розповів кореспонденту QHA Рибін.

"Стартуй сьогодні" — соціальний проект підтримки бізнесу ветеранів бойових дій. Проект був заснований групою компаній SEOWAVE і низкою веб-студій з метою допомогти у розробці сайтів для соціально відповідального бізнесу і просування продукції ветеранів у мережі Інтернет.

Раніше QHA повідомляло, що колишній «азовець» відкрив міні-кав'ярню у Маріуполі.

Нагадаємо, нещодавно Канадський фонд оголосив переможців ґрантів на реабілітацію ветеранів.

QHA