ВІННИЦЯ (QHA) -

У Вінниці громадські активісти проводять акцію під стінами Вінницької обласної державної адміністрації (ОДА) з вимогою відставки президента Петра Порошенка, повідомляють у партії Міхеїла Саакашвілі "Рух нових сил".

За інформацією політичної сили, люди принесли під будівлю шини і заявили про незгоду з діючою владою і тим, що відбувається в країні.

— З 26 лютого активісти мають намір оголосити у Вінницькій ОДА безстрокову акцію протесту з вимогою відставки Петра Порошенка, — заявив громадський активіст Вадим Хітрич.

За його словами, учасники акції солідарні з учасниками мітингу з Тячева на Закарпатті.

— Наша цинічна влада за чотири роки не змогла нічого зробити, щоб покарати вбивць Небесної Сотні. Наша влада продовжує репресії проти тих людей, які висловлюють свою думку не на користь влади. Не заради цього ми стояли не Майдані, не заради цього боремося за наші східні кордони, — зазначив Хітрич.

Він додав, що активісти зібралися для того, щоб зачитати звернення до представників діючої влади і вимагати його виконати.

Хітрич зазначив, що подальші дії учасників акції залежать від того, як відреагують представники влади на діючий протест. Також в акції з вимогою відставки Порошенка беруть участь активісти з Полтави.

За повідомленням "Руху нових сил", 21 лютого у Тячеві на Закарпатті відбулися громадські протести з вимогою скликати позачергову сесію районної ради та висловити недовіру чинному президенту Петру Порошенку і закликати його піти у відставку.

Нагадаємо, адвокат Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що лідеру партії «Рух нових сил» заборонили в'їзд в Україну до 13 лютого 2021 року.

Джерело: РНС

QHA