ВІННИЦЯ (QHA) -

Вінницький світломузичний фонтан Roshen почав свій сьомий сезон роботи і здивував гостей заходу унікальним авторським шоу.

Концертна програма з нагоди офіційного відкриття найбільшого в Європі фонтана була приурочена 100-річчю Української революції та пройшла під гаслом «Струни свободи».

На святковий вечір були запрошені учасники АТО та їхні діти, волонтери та сім'ї загиблих військових.


Розважали гостей історичні клуби в автентичних образах бійців армії УНР і зірки української естради: співак Арсен Мірзоян і група ONUKA.

Традиційно концерт на набережній Roshen відкривала перша леді України Марина Порошенко, керівники області та міста.

У своїй вітальній промові Марина Порошенко зазначила, що вже всьоме відкриває сезон роботи вінницького фонтану.

— Сьогодні чудова нагода згадати найбільших українців: Грушевського, Скоропадського і Винниченка. Ще 100 років тому вони вибрали вектор розвитку для українського народу: незалежність і самостійність, — говорить Марина Порошенко. На початку ХХ століття наші предки почали боротьбу за незалежність, але через брак єдності та політичних чвар ми втратили цю можливість і гірко поплатилися, отримавши роки диктатури, що забрали мільйони українських життів. Сьогодні ми працюємо над тим, щоб Україна була міцною, сильною та незалежною. Слава Україні та українському народу!

У свою чергу, губернатор області Валерій Коровій зазначив, що ми живемо в непростий, але історично важливий час.

— Український народ як ніколи раніше усвідомлює свою причетність до розвитку і долі європейської України, — сказав Валерій Коровій. — Дуже важливо, що сьогодні ми відзначаємо 100-річчя Української революції, адже саме Вінницька область була двічі столицею УНР, а це значить, що ці стіни і річка пам'ятають непрості роки нашого великого минулого. Сьогодні ми повинні розуміти, що сила будь-якого народу — у його єдності та в молоді, яка прагне вперед. Слава українським воїнам і українському народу!

 Найочікуванішою миттю вечора став запуск фонтану Roshen з українською патріотичною програмою «Хвилі рідної душі».


Довідка:

Світломузичний фонтанний комплекс Roshen почав роботу 4 вересня 2011 року. За сукупністю характеристик фонтан є найбільшим у Європі, входить до десятки найбільш видовищних фонтанів світу та є єдиним в світі з системою занурення під воду на зиму.

Фонтан знаходиться на набережній річки Південний Буг біля острова «Фестивальний». Побачити світломузичне уявлення можна щодня з 14:00 до 22:00.


 

QHA