ЯЛТА (QHA) -

Підконтрольна РФ влада Ялти висловила стурбованість через зростання динаміки поширення ротавірусних інфекцій.

У зв'язку із цим на оперативно-господарській нараді "глава адміністрації" міста Олексій Челпанов запропонував Росспоживнагляду проаналізувати ці показники.

— У зв'язку з високими показниками захворювання гострими кишковими інфекціями у серпні прошу вас дослідити динаміку поширення ротавірусних інфекцій на території регіону за останні 6 – 8 років, щоб визначити шляхи поліпшення ситуації, — запропонував Челпанов керівнику місцевого підрозділу цього відомства Віталію Задорожньому.

Глава Росспоживнагляду пообіцяв надати необхідну інформацію з аналізом і "конкретними заходами для поліпшення існуючої ситуації".

Раніше QHA писало, що в окупованому Криму зростає захворюваність на кишкові інфекції. За тиждень в Криму зареєстрували 810 випадків гострої кишкової інфекції. Зростання захворюваності склало 22,4%. Окупанти заявили, що епідеміологічна ситуація на окупованому півострові контрольована.

Раніше повідомлялося, що окупанти приховували спалах менінгіту в дитячому садочку Севастополя. У місті тоді заявили, що у дітей виникла «гостра респіраторна вірусна інфекція». Однак у виписках з історій хвороби, які зробили лікарі міської інфекційної лікарні, зазначено діагноз "серозний менінгіт".

Джерело: Новости Крыма

QHA