ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

У Запоріжжі на Алеї Слави відбулися словесні перепалки і бійки між учасниками акції «Полк перемоги» і запорожцями, що відстоюють проукраїнську позицію.

Серед учасників акції «Полк перемоги» були помічені колишній представник Партії регіонів Андрій Іванов, колишній народний депутат від КПУ Олексій Бабурін і проросійський активіст Костянтин Мамросенко.

Запорожці, які беруть участь у «Полку перемоги», біля мерії на Алеї Слави мітингували під радянські пісні («Катюша», «День Перемоги»), а з собою принесли прапори Радянського Союзу.

Така поведінка не припала до душі проукраїнським активістам, які вимагали прибрати принесену символіку.

Проукраїнські активісти з собою принесли портрети Степана Бандери та національну символіку, а також вигукували гасла «Комуняку — на гілляку».

До слова, акція на Алеї Слави не обмежилася словесними суперечками, кілька учасників влаштували бійку. Рознімати городян довелося співробітникам Нацполіції. Трьох провокаторів поліцейські вивели з натовпу. Відзначимо, що на акції були присутні кілька десятків співробітників і Нацполіції, і патрульних поліцейських.

Деякі запорожці принесли з собою на акції портрети своїх родичів, які воювали під час Другої світової війни. Один городянин приніс піджак, обвішаний орденами за бойові заслуги, який належав його батькові.

Тільки після того, як всі принесені прапори були прибрані, запорожці змогли покласти квіти на Алеї слави.

QHA