КИЇВ (QHA) -

У зв'язку з проведенням фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА у центрі Києві від сьогодні, 25 травня, обмежують рух транспорту. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції Києва.

У столиці вже обмежено рух по вулиці Хрещатик (від вулиці Архітектора Городецького до вулиці Богдана Хмельницького).

Рух обмежили до 31 травня включно за наступними вулицями:

— вул. Прорізна (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик).

 вул. Архітектора Городецького (від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик), з 20:00 25 травня до 06:00 27 травня рух транспорту буде заборонено;

З 20:00 25 травня до 6:00 27 травня буде перекрито рух на Бессарабській площі; бульварі Тараса Шевченка; вул. Богдана Хмельницького; вул. Володимирській; вул. Терещенківській; вул. Лева Толстого; площі Льва Толстого; вул. Великій Васильківській; вул. Жилянській; вул. Шота Руставелі; вул. Рогнединській; вул. Еспланадній; вул. Саксаганського; вул. Фізкультури; вул. Діловій; вул. Івана Федорова; вул. Василя Тютюнника; вул. Володимиро-Либідській; вул. Німецькій; вул. Товариській; вул. Предславинській; вул. Євгена Коновальця; вул. Михайла Задніпровського; бульварі Лесі Українки.

QHA повідомляло, що «Київпастранс» вніс зміни в роботу громадського транспорту на час проведення матчів Ліги Чемпіонів УЄФА в Києві з 25 — 27 травня.

У суботу, 26 травня, очікується на прибуття до Києва до 100 тисяч уболівальників на фінал Ліги Чемпіонів.

Як заявив менеджер з транспорту і мобільності під час проведення фінальних матчів Ліги Чемпіонів УЄФА Сергій Хижняк, аеропорт "Бориспіль" працюватиме на межі своїх можливостей. Зокрема, буде використаний військовий сектор, а також відкриють законсервований термінал "B".

QHA