КИЇВ (QHA) -

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров з трибуни Верховної Ради оголосив про проведення зборів всіх, хто брав участь у блокаді окупованого Криму. Про це повідомляє кореспондент QHA з парламенту.

— 24 вересня, в суботу, на Чонгарі відбудуться урочисті збори учасників акції «Громадянська блокада Криму». Запрошую всіх учасників даної акції, заявив Чубаров.

Народний депутат зазначив, що завдяки блокаді тема окупації Криму Російською Федерацією стала одним з найважливіших питань в обговоренні всіх міжнародних організацій.

— Сотні, а потім тисячі патріотів України стали разом з ініціаторами акції «Громадянська блокада Криму» кримськотатарськими активістами. Завдяки акції, українська держава нарешті приєдналася тоді хоча б до частини міжнародних санкцій проти Росії. Але головне завдяки акції тема деокупації Криму була повернута до порядку денного міжнародної політики, зазначив Чубаров.

За словами координатора акції «Громадянська блокада Криму» Ленура Іслямова, активісти пройдуть маршем до позицій російських окупаційних військ, щоби продемонструвати силу і рішучість українського та кримськотатарського народів у питанні звільнення окупованої території півострова.

QHA