СІДНЕЙ (QHA) -

 

Учасники міжнародного фестивалю документального кіно «Антена», який провеуть у Сіднеї (Австралія) з 9 — 14 жовтня, говоритимуть про долю українського політв'язня Олега Сенцова і про можливість залучення Австралії до міжнародних зусиль на його підтримку.

— У підготовці до «Антени» (фестивалю) — наші думки з кінорежисером Олегом Сенцовим і його сім'єю, — зазначили організатори заходу.

Дискусію стосовно українського політв'язня вестиме журналіст-кінокритик австралійської медіакомпанії АВС Емма Альберічі, до неї приєднаються основні учасники фестивалю.

Посольство України в Австралії висловило подяку організаторам за увагу до долі Олега Сенцова.

— Ми вдячні організаторам міжнародного фестивалю документального кіно «Антена» за те, що підтримали нашу ініціативу і висловили готовність сприяти інформаційній кампанії на підтримку незаконно утримуваного в РФ українського режисера.

 

QHA повідомляло, що міська рада Парижа проголосувала за присвоєння Олегу Сенцову звання почесного громадянина столиці Франції.

Раніше Верховна Рада України номінувала Олега Сенцова на Нобелівську премію миру. Відповідний проект постанови підтримало 245 депутатів.

25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Сенцова до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму.

 

Джерело: Укринформ

QHA