АМСТЕРДАМ (QHA) -

Українські та російські спецслужби стежили за членами нідерландської місії, яка розслідувала катастрофу рейсу МН17. Про це повідомляють нідерландські ЗМІ.

За слідчими нібито стежили у готелях за допомогою програмного забезпечення на електронних приладах. При цьому, нідерландська місія не користувалася Wi Fi, однак їхні прилади самі активувалися і намагалися підключитися до мережі.

Окрім цього, слідчі нібито знаходили прослуховуючі пристрій у номерах і шкідливе програмне забезпечення на електронних приладах.

Співробітники місії проводили усі важливі розмови в спеціально обладнаних кімнатах посольства.

У нідерландських ЗМІ відзначають, що уряд Нідерландів міг знати про прослуховування, оскільки авіакатастрофа сталася «у зоні конфлікту, де грають роль великі геополітичні інтереси».

QHA повідомляло, що палата представників парламенту Нідерландів одноголосно підтримала рішення уряду своєї країни і Австралії визнати Росію відповідальною за катастрофу малайзійського "Боїнга" рейсу MH17. Депутати заявили, що рішення уряду покласти відповідальність на Росію було "правильне, логічне і сміливе".

Нагадаємо, на прес-конференції міжнародної Спільної слідчої групи з розслідування падіння літака рейсу МН17 заявили, що малайзійський "Боїнг" був збитий російською 53-ю бригадою ППО ЗС РФ із зенітно-ракетного комплексу "Бук", який базується в російському місті Курськ.

Джерело: RTL Nieuws

QHA