ХЕРСОН (QHA) -

Міністерство оборони України повідомило про плани провести навчання із залученням ЗРК «БУК М1» у Херсонській області. Про це повідомляє інтернет-представництво МО.

Всього заплановано близько 50 тактичних навчань ракетних підрозділів, у половині з яких будуть використані зенітно-ракетні батареї.

— Для забезпечення злагодженості зенітних ракетних підрозділів сплановано проведення близько 50 тактичних навчань з командними пунктами бригад, полків та основними підрозділами, на полігонах майже 25 тактичних навчань із зенітними ракетними батареями ЗРК «Бук М1», а також близько 35 тактико-спеціальних навчань з підрозділами забезпечення.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 13 січня підрозділи протиповітряної оборони оперативно-тактичного угруповання «Південь» спільно з підрозділами бойового забезпечення провели тактико-спеціальні заняття в Херсонській області.

4 січня міністр оборони Степан Полторак заявив, що за необхідності Україна буде регулярно проводити навчання на полігоні біля адмінкордону з анексованим Кримом.

ФОТО: інтернет

QHA