КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 26 липня, Кабінет міністрів України на засіданні уряду ухвалив стратегію інформаційної реінтеграції Донецької і Луганської областей. У стратегії наголошується, що повне відновлення мовлення українських телерадіокомпаній можливо тільки за умови звільнення окупованих територій Донбасу.

Однак в умовах обмеженого мовлення і доступу до інших українських ЗМІ, зокрема інтернет-видань, особлива увага приділятиметься наступним напрямкам:

— розширення зони наземного ефірного мовлення українських телерадіокомпаній з територій, прилеглих до тимчасово окупованих;

створення системи виробництва і поширення спеціалізованого контенту для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях;

забезпечення можливості отримання інформації особами з вадами зору й слуху в доступній формі;

проведення системної роботи з переселенцями як з важливим каналом комунікації з громадянами України, які проживають на окупованому Донбасі.

Як писало QHA, Національна рада України з питань телерадіомовлення видала дозволи на тимчасове мовлення за спрощеною процедурою на тимчасово непідконтрольні уряду території Донбасу і окупований Крим ще п'яти українським ЗМІ.

Таким чином, на окупованих територіях запустять цифрове телебачення і FM-радіомовлення.

QHA