АНКАРА (QHA) -

Українська громада в Анкарі (Туреччина) сьогодні, 7 квітня, провела у своєму офісі передвеликодній ярмарок, передає кореспондент QHA.

За словами організаторів, головною метою проведення ярмарки є підтримка української культури.

— Ми сьогодні в Українській громаді влаштували передвеликодній ярмарок, на якому можна придбати те, що зробили наші майстрині для святкового столу. І знову-таки, це можливість поспілкуватися зі співвітчизниками. Є особливості нашої кухні та культури, які підтримувати тут досить важко. Ми знаємо, що в Україні в магазині можна придбати пасочку, а тут це не так просто, — сказала член Українського товариства Марина Шенель.

Вона зазначила, що захід відвідало багато гостей.

— Це українки, які проживають в Анкарі та недалеко від Анкари, а також їхні чоловіки, які можуть подивитися, що таке український святковий стіл. Тут можна також придбати сувеніри, — розповіла вона.

На другому поверсі офісу Українського товариства в Анкарі сьогодні проходив майстер-клас з розпису писанок.

— Робиться розпис воском з подальшим фарбуванням у різні кольори. Це майстер-клас, який доступний як дітям, так і дорослим, — зазначила Марина Шенель.

QHA повідомляло, що 30 березня відбулося офіційне відкриття офісу Українського товариства в Анкарі. Офіс відкрився завдяки меценату Онуру Четінджевізу, який понад 15 років працює з Україною. Заступник голови Українського товариства в Анкарі Галина Кізілкале підкреслила, що метою створення офісу є підтримка української культури і «можливість виховувати дітей в українських традиціях».

QHA