КИЇВ (QHA) -

Українські добровольці, які зараз беруть участь у збройному конфлікті на Донбасі, отримують дуже слабку підтримку з боку держави. Таку думку сьогодні висловив ветеран АТО, кримський татарин Марлен Місіратов під час круглого столу «Міністерство у справах ветеранів: проблеми цивільного контролю».

— Я був у полоні. Повернувшись звідти, я зіткнувся з цією бюрократією. Усі документи були загублені в полоні. Коли я прийшов їх відновлювати, мені сказали: "Їдьте в Крим, привезіть довідки про те, що ви перебуваєте на обліку", — розповів ветеран АТО.

Місіратов підтримав створення Міністерства у справах ветеранів і підкреслив, що багато добровольців не можуть повернутися за своїми документами на окуповані території з міркувань безпеки.

— За мене сепаратисти дають 150 тисяч доларів. Я і танки крав, і з полону тікав — вони мене знають. Через це я не можу так просто поїхати в Крим. Потрібно створити Міністерство ветеранів, щоб воно допомагало добровольцям вирішувати ці питання, — зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні на круглому столі «Міністерство у справах ветеранів: проблеми цивільного контролю» експерт Аналітичної групи «Левіафан» Микола Мельник висловив думку про те, що проблема створення в Україні Міністерства у справах ветеранів сильно заполітизована.

QHA