КИЇВ (QHA) -

Офіцери Військово-морських сил Збройних сил України (ВМС ЗСУ), які залишили Крим у 2014 році, звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням вирішити питання забезпечення їх житлом.

Вони попросили Порошенко надати їхнім сім'ям житло замість втраченого на окупованому півострові.

У листі йдеться, що у цьому питанні не спостерігається ніякого прогресу ще з 2014 року.

— Виконуючи директиву міністра оборони, ми залишили в Криму своє майно і службове житло, разом з сім'ями терміново залишили територію АР Крим для подальшого проходження служби. Квартири наших військових фактично захоплені окупантами, а всі обіцянки керівництва країни щодо вирішення цієї проблеми так і залишилися обіцянками, за чотири роки не внесено жодних змін до нормативно-правових актів ... Ми чесно виконуємо свій службовий обов'язок, більшість є учасниками АТО, а деякі мають державні нагороди за виконання бойових завдань. Вражає цинічне ставлення до військовослужбовців і членів їхніх сімей, які залишилися патріотами своєї країни.

Звернення до ґаранта підписало 35 осіб.

QHA повідомляло, що командування ВМС ЗСУ перебуває на завершальній стадії розгляду контракту на поставку двох патрульних катерів типу «Айленд» від США. Командувач ВМС ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко заявив, що Україна отримає катери безкоштовно.

Джерело: Думська

QHA