КИЇВ (QHA) -

П'ять найбільших розважально-інформаційних телеканалів України приділяють кримській тематиці близько 19 хвилин на тиждень. Про це заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський під час засідання колегії Міністерства інформаційної політики, повідомляє прес-служба відомства.

До таких висновків у Нацраді дійшли після проведеного моніторингу 16 телеканалів країни. Найчастіше теми Криму стосувалися «ICTV», «UA: Перший», «Україна», найменше — «Інтер».

Серед інформаційних телеканалів кримську тематику найчастіше висвітлював «5 канал», «Громадське», а найменше — «NewsNetwork» і «Обоз TV».

— Загалом інформаційними каналами було присвячено 1,5 години ефірного тижневого терміну подій, які відбуваються в Криму, на телеекрани вийшло 302 повідомлення, — розповів Костинский.

Моніторинг висвітлення українськими телеканалами ситуації у Донецькій і Луганській областях і в Криму Національна рада провела у квітні цього року. Всього було оброблено 2856 годин ефірного часу 16 телеканалів. З них 5 — розважально-інформаційних («Україна», «1+1», «IСTV», «Інтер» і «UA: Перший»), 11 інформаційних («Громадське», «Еспрессо», «ПравдаТут», «Прямий», «NewsNetwork», «NewsOne», «ZIK», «5 канал», «24 канал», «112 Україна», «Обоз TV»).

Нагадаємо, у березні цього року Український телеканал UATV почав мовлення у тестовому режимі на окупованих територіях Криму і Донбасу. Мовлення ведеться з телевежі у Чонгарі (Херсонська область).

QHA