РОЗДОЛЬНЕ (QHA) -

Напередодні винесення вироку в підконтрольному Кремлю «Роздольненському районному суді» 1 серпня український активіст Володимир Балух виголосив останнє слово. Він переконаний, що всі причетні до його незаконного ув'язнення понесуть покарання.

Відео з промовою активіста було опубліковано на сайті «Кримської правозахисної групи».

— Я хвилююся, тому що це стосується мене особисто, мого життя, в яке грубим чином ось так от вторглися, потопталися і нагадили. Зараз деякі вже відходять у сторону, щодо деяких порушені кримінальні справи, деякі, хто брав у цьому участь, сидять. Тому я глибоко переконаний, що кожного спіткає покарання за його гріхи, злочини, які він здійснював не тільки відносно мене, а й усього людства, що існує на цій землі. Тут двох думок і варіантів бути не може, варіант тільки один — кожен буде покараний за це все, що зроблено.

За словами активіста, звинувачення так і не змогло довести його провину.

— Якщо все скласти, факт до факту, то не треба займатися глибоким аналізом, все лежить на поверхні — мене за вуха хочуть притягнути до якихось предметів, до яких я ніколи ніякого відношення не мав. Але які якимось чином опинилися у мене на горищі. Замість того, щоб простежити шлях цих предметів від місця виготовлення до мого горища, які підписи ставилися в супровідних документах, які руки до них торкалися, як я міг відстріляти 19 гільз, з чого? Або хоча б версію висуньте, для чого я зібрав 19 гільз, якщо я їх не відстрілював. Для чого я їх зберігав на горищі, що я з ними міг зробити?

Також Балух запевнив, що продовжить вести боротьбу за свободу.

— Раз не можна знайти істину в одній інстанції, природно, підемо до іншої, будемо далі шукати цю істину, цей шлях не закінчиться моєю поразкою, тому що там, де правда, там і Бог. І цю правду я все одно знайду, і всіх причетних витягнемо на світ божий. Те, що ви хочете запроторити мене в тюрму, щоб я цього не зробив, це вам не допоможе ніколи в житті. Свобода — це стан не перманентний, це спосіб життя, образ існування людини.

Як повідомляло раніше QHA, 1 серпня прокурор підконтрольного Кремлю «Роздольненського районного суду» запросив покарання для українського активіста Володимира Балуха у вигляді п'яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ в анексованому Криму приїхали в село Серебрянка, де провели обшуки у будинках Володимира Балуха і його матері. Після обшуків активіста затримали через нібито знайдені на горищі його будинку докази у вигляді 90 патронів і тротилових шашок. У даний момент його утримують у СІЗО Сімферополя.

 

 

 

Раніше кримський «суд» залишив поза задоволення скаргу адвоката на рішення про продовження запобіжного заходу — «утримання під вартою» для кримського активіста Володимира Балуха. Термін його утримання залишився колишнім — до 21 серпня.

ФОТО: інтернет

QHA