СТАМБУЛ (QHA) -

26 липня Генеральний консул України в Туреччині Олександр Гаман провів зустріч з представниками Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у місті Стамбулі. У розділі кримськотатарської делегації був глава Товариства Джелял Ічтен, повідомляє прес-служба МЗС України.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці кримськотатарського дернека з Генконсульством та українською діаспорою в Туреччині, а саме організація та проведення спільних заходів.

Олександр Гаман також поінформував представників кримськотатарської діаспори про всі зусилля та кроки України щодо відновлення територіальної цілісності держави і забезпечення права громадян України на території тимчасово окупованого Криму.

Наприкінці зустрічі український генконсул подякував кримським татарам за активну позицію з підтримки територіальної цілісності України і звільнення Автономної Республіки Крим та міста Севастополь від російської окупації. Кримські татари, в свою чергу, вручили Олександру Гаману подарунок у вигляді вимпела з тарак-тамгою.

ФОТО: інтернет

QHA