КИЇВ (QHA) -

Український мобільний оператор Vodafone Ukraine наполягає на тому, що всіх абонентів окупованого Донбасу переведуть на тариф "Смартфон Стандартний".

Тариф передбачає щоденну абонплату у розмірі 3 гривень. Переведення на даний тариф здійснюватиметься без будь-якої додаткової верифікації, виходячи з реєстрації абонента в мережі.

У разі повернення абонента на вільну територію йому обіцяють повернути колишній тариф. Перехід на тариф відбудеться від сьогодні — 9 січня, і триватиме до 15 лютого 2018 року.

Перехід відбудеться автоматично і безкоштовно. Показово, що такі повідомлення прийшли і жителям, які користуються послугами зв'язку на підконтрольній території.

У Vodafone Ukraine повідомляють, що прийняли рішення перейти на тариф з щоденною оплатою у 3 гривні через те, що компанія не має можливості обслуговувати і ремонтувати обладнання, яке перебуває на неконтрольованих Україною територіях Донецької та Луганської областей.

Рада директорів турецької компанії Turkcell прийняв рішення впровадити четверте покоління (4G) мобільного зв'язку в Україні.

У заяві компанії стверджується, що вона пішла на такий крок після того, як стала повноправним власником мобільного оператора Lifecell.

QHA