МОСКВА (QHA) -

«Українського диверсанта», якого засудили до 8 років ув'язнення в окупованому Криму Геннадія Лімешка, етапували у Краснодар. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці у Facebook.

— Засуджений на вісім років позбавлення волі за звинуваченням у незаконному виготовленні, перевезенні та зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, Геннадій Лімешко етапований з Сімферополя для відбування покарання. Наразі Лімешко перебуває у Краснодарі, — написав він.

За попередніми даними, Лімешка далі можуть перевезти до Кабардино-Балкарії, Саратова, або залишити його у Краснодарському краї.

QHA повідомляло, що «українського диверсанта» внесли до списку політв'язнів уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. При цьому, наразі невідомо, чи внесли його до списку політв'язнів заступника голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, Служби безпеки України, Міністерства юстиції і Міністерства закордонних справ.

Нагадаємо, ФСБ Росії заявила про затримання 12 серпня 2017 року в анексованому Криму «агента СБУ». Російські спецслужби 15 серпня оприлюднили відео затримання і допиту чоловіка. На камеру він назвав себе Геннадієм Лімешко, 1992 року народження, і зізнався у тому, що нібито готував диверсії на території анексованого Криму.

QHA