КИЇВ (QHA) -

«Українського диверсанта», засудженого до 8 років позбавлення волі в окупованому Криму, Геннадія Лімешка внесли до списку політв'язнів уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. Про це повідомила дружина політв'язня Ірина Лімешко у своєму Facebook.

— Після розголосу на сторінках соціальних мереж справа чоловіка набрала обертів. Вперше подзвонили з Секретаріату уповноваженого з прав людини від пані Денісової і сказали, що Гена числиться в їхньому списку як політв'язень, — написала вона.

Ірина Лімешко зазначила, що наразі невідомо, чи внесли «українського диверсанта» до списку політв'язнів заступника голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, Служби безпеки України, Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відмовився зменшити термін «українському диверсанту» Геннадію Лімешку. Захист Лімешка попросив знизити термін з восьми до чотирьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, ФСБ Росії заявила про затримання 12 серпня 2017 року в анексованому Криму «агента СБУ». Російські спецслужби 15 серпня оприлюднили відео затримання і допиту чоловіка. На камеру він назвав себе Геннадієм Лімешко, 1992 року народження, і зізнався у тому, що нібито готував диверсії на території анексованого Криму.

QHA