КИЇВ (QHA) -

Миколаївському відеоблогеру Віктору Петровському загрожує штраф за поїздку Керченським мостом, який з'єднав Росію з окупованим Кримом. Відповідне відео блогер опублікував на своєму каналі у YouTube.

При цьому український блогер на відео хвалить будівельників і розповідає про високу якість мосту.

— Хлопці з України, я хочу вам сказати: міст не надувний, він реальний! Дуже гарна якість дороги! — заявив він.

У свою чергу голова Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Олег Слободян повідомив, що відеоблогеру за поїздку Керченським мостом загрожує штраф.

— Такі дії у будь-якому випадку є незаконними, так як відвідування окупованого Криму через закриті пункти пропуску — це порушення вітчизняного законодавства. На в'їзді в Україну через діючі пункти пропуску йому доведеться сплатити штраф близько трьох з половиною тисяч гривень, — сказав він.

QHA повідомляло, що окупанти почали продавати тури на Керченський міст в анексованому Росією Криму. Перший тур запланували вже на 2 червня з Севастополя. Вартість його становить близько 4,5 тисяч рублів з людини (близько 1800 гривень).

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін відкрив Керченський міст.

Пізніше міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що Канада засуджує відкриття мосту через Керченську протоку між окупованим Кримом і Росією. Фріланд зазначила, що Керченський міст порушує територіальну цілісність України.

Окрім цього, відкриття Керченського мосту засудили НАТО, ЄС, Великобританія, Латвія і Польща.

Джерело: 24 канал

QHA