КИЇВ (QHA) -

У 2017 році українці стали лідерами серед іноземців з придбання земель у Польщі, включаючи сільськогосподарські та лісові угіддя, повідомляє Міністерство внутрішніх справ і адміністрації Польщі.

За даними відомства, у минулому році громадяни інших держав отримали 224 дозволи на придбання 270 земельних ділянок загальною площею майже 23 га.

— Серед фізичних осіб зберігається зростання зацікавленості з придбання землі на території Польщі громадянами України. У 2017 році вони отримали 134 дозволи, що становить майже 50% усіх дозволів на придбання земельної нерухомості, які видані фізичним особам (у 2016 році — 47%), — повідомило польське міністерство.

Для придбання землі, у тому числі й сільськогосподарських угідь, громадянам країн, що не входять до ЄС, необхідно отримувати згоду в МВС Польщі.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що у терміналах, де продаються проїзні квитки, а також у компостерах громадського транспорту польського міста Вроцлав ввели автоматичне обслуговування українською мовою.

Джерело: Liga.net

QHA