КИЇВ (QHA) -

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості пропонують збільшити на 50% нормативи споживання газу для населення без газових лічильників - до 4,4 кубометра на місяць на людину з нинішніх 3 кубометрів. Про це повідомляється в проекті урядової постанови, підготовленої Міненерговугілля.

У документі наголошується, що мова йде про споживачів природного газу без лічильників, але з централізованим гарячим водопостачанням.

Раніше повідомлялося, що в Кабінеті міністрів прийняли рішення зменшити нормативи споживання газу для споживачів без газових лічильників.

Для тих, хто користується газовими плитами, а також має централізоване гаряче водопостачання, норматив з 1 травня 2015 року було знижено з 6 до 3 кубометрів газу на людину в місяць, а для споживачів, які не мають централізованого опалення - з 9 до 4,5 кубометра. Для домогосподарств, які використовують газові плити та водонагрівачі, норматив знизився з 18 до 9 кубометрів газу на місяць на одну людину.

Відповідно, голова «Нафтогазу України» Андрій Коболєв негативно відреагував на рішення Кабміну. За його словами, рішення уряду позбавляє населення мотивації використовувати прилади обліку.

 

QHA