СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Адвокат Джеміль Темішев закликав окупаційну владу анексованого Криму надати негайну медичну допомогу кримськотатарському активісту, фігуранту надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір», Узеїру Абдуллаєву. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що подав заяву до підконтрольної Кремлю прокуратури Криму.

— Узеїр Абдуллаєв у біді. Його життю загрожує реальна небезпека.

У заяві адвокат просить вжити «негайних заходів для надання медичної допомоги Абдуллаєву Узеїру Рза огли, бо зволікання може призвести до трагічних наслідків».

Темішев підкреслив, що Абдуллаєву загрожує відрив тромбу і йому необхідно перебувати в хірургічному відділенні.

— Антибіотики і примочки — це явно недостатнє і неадекватне лікування. Необхідно внутрішньовенне введення антибіотиків широкого спектру і дезінтоксикаційна терапія, — додав він у заяві.

Окрім цього, адвокат закликав «вжити заходів прокурорського реагування щодо посадових осіб ФКУ СІЗО-1 УФСІН Росії по Республіці Крим», які створюють загрозу життю Узеїру Абдуллаєву бездіяльністю.

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що загроза смерті Узеїра Абдуллаєва минула.

QHA повідомляло, що Узеїра Абдуллаєва помістили в санітарну частину сімферопольського СІЗО. Таке рішення ухвалили після того, як члени «Громадської спостережної комісії Криму» на прохання дружини Абдуллаєва відвідали його в слідчому ізоляторі.

Раніше мати політв'язнів Діляра Абдуллаєва повідомила, що у її сина почалося зараження крові.

За її словами, в Узеїра Абдуллаєва висока температура, яка не збивається, і опухла ліва нога.

QHA