СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Узеїра Абдуллаєва залишать у міській лікарні Сімферополя для проходження медичного огляду, а потім знову повернуть до медичної частини СІЗО, повідомила мати політв'язня Діляра Абдуллаєва в коментарі громадській організації "Кримська солідарність".

За її словами, про це їй повідомив ще до госпіталізації в лікарню Семашко начальник медчастини сімферопольського СІЗО.

— Начальник медслужби повідомив, що залишити в лікарні Абдуллаєва не вдасться, однак пройти там медичне обстеження він зможе, — сказала вона.

Абдуллаєва зазначила, що її сина 8 діб кололи антибіотиками.

За її словами, в лікарні СІЗО визнали, що у її сина спостерігалися множинні запалення, і щоб виключити судинні захворювання, вони його вивезли в лікарню імені Семашка.

Нагадаємо, раніше QHA повідомляло, що незаконно затриманого окупантами в Криму Узеїра Абдуллаєва вчора, 4 травня, вивозили з сімферопольського СІЗО в лікарню.

Співробітники сімферопольського СІЗО заявили, що кримського політв'язня відвезли в республіканську лікарню імені Семашка у критичному стані.

QHA повідомляло, що Узеїра Абдуллаєва помістили в санітарну частину сімферопольського СІЗО. Таке рішення ухвалили після того, як члени «Громадської спостережної комісії Криму» на прохання дружини Абдуллаєва відвідали його в слідчому ізоляторі.

Раніше мати політв'язнів Діляра Абдуллаєва повідомила, що у її сина почалося зараження крові.

За її словами, в Узеїра Абдуллаєва висока температура, яка не збивається, і опухла ліва нога.

QHA