АНКАРА (QHA) -

З 15 вересня в Анкарі діє набір в українську суботню школу для дітей віком до 16 років.

Як повідомляє у Facebook українська діаспора в Анкарі, заняття в школі розпочнуться з 6 жовтня. Причому в школі хочуть не тільки навчати дітей української мови, а й занурювати їх в українське культурне середовище. Так, заняття проводитимуть щосуботи з 10:00 до 14:00 за такими напрямками, як українська мова і література, культура, традиції, історія України, образотворче мистецтво, народні танці й співи.

Заняття проводитимуть кваліфіковані викладачі, із застосуванням новітніх методик навчання. Дітям видадуть необхідні матеріали.

— Навчання спрямоване на формування успішної і гармонійної особистості, готової до викликів майбутнього; заняття розроблені відповідно до вимог навчальної програми Міністерства освіти і науки України.

Українська суботня школа діє за підтримки посольства України в Туреччині. Розташується вона в офісі української діаспори в Анкарі.

Раніше повідомлялося, що Міністерство національної освіти Туреччини вирішило розширити перелік іноземних мов для факультативного вивчення у школах, включивши до нього українську мову.

Нагадаємо, 27 березня цього року в Стамбульському університеті відбулася церемонія відкриття спеціальності української мови. У церемонії взяв участь посол України в Туреччині Андрій Сибіга. 5 червня, вручили сертифікати турецьким студентам, які успішно завершили перший курс навчання на кафедрі української мови.

QHA