АНТАЛІЯ (QHA) -

З 21 – 30 вересня в турецькому місті Анталія відбудеться "Міжнародний фестиваль братства", в якому візьмуть участь представники 77 країн світу.

У рамках фестивалю проведуть "День України та Криму", організатором якого є Товариство української культури і творчості. Захід заплановано на 22 вересня.

У рамках "Дня України та Криму" відбудеться дискусія на тему "З минулого у майбутнє: важливість україно-кримської дружби". У дискусії візьмуть участь кримськотатарський журналіст Осман Пашаєв, український режисер Олег Гафтковіч, голова Товариства української культури і мистецтва в Анталії Олеся Мерджан, кримськотатарський режисер Ахтем Сеітаблаєв, український сценарист (автор сценарію фільму "Кіброги") Наталія Ворожбит, письменниця Серра Менекай, доктор університету Ардахан (Туреччина) Ранетта Гафарова.

Заплановано також "Концерт україно-турецько-кримської дружби" за участю заслуженого артист України Павла Доскоча, українських і кримськотатарських музичних колективів.

На заході представлять українські й кримськотатарські національні вбрання ручної роботи, презентують книги кримськотатарської письменниці Серри Менекай: "Вітри, що дмуть з Алушти", "Шефіка", "Погляд птиці".

Нагадаємо, 24 серпня в Анталії провели святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України. У заході взяли участь представники місцевої влади, а також члени української та кримськотатарської діаспори.

QHA