АРМЯНСЬК / ЕРМЕНІ БАЗАР (QHA) -

 

"Влада" Криму вчора, 23 вересня, скасувала режим надзвичайної ситуації (НС) в Армянську.

Про це заявив голова "міністерства надзвичайних ситуацій Республіки Крим" Сергій Шахов, передає прес-служба "відомства".

Так, режим НС скасували о 15:00 за місцевим часом.

За словами Шахова, рішення про припинення дії режиму НС ухвалили на засіданні комісії з попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій і організація пожежної безпеки адміністрації Армянська.

— Усі заходи, необхідні під час функціонуванні НС, виконані у повному обсязі.

Відзначимо, рішення рекомендувати "голові" міста скасувати режим надзвичайної ситуації ухвалили 21 вересня на засіданні оперативного штабу із ситуації в Армянську.

За словами голови окупаційної адміністрації Армянська Василя Теліженка, з 24 – 25 вересня до міста почнуть повертати дітей.

 

Раніше повідомлялося, що через екологічну катастрофу на півночі Криму, у зв'язку з викидами на заводі "Кримський титан", з Армянська в оздоровчі табори і санаторії півострова евакуювали 2 тисячі 879 осіб.

Як писало QHA, голова окупаційної влади Криму Сергій Аксенов заявив, що завод "Кримський титан" зобов'язаний компенсувати усі витрати, яких зазнала місцева влада у результаті надзвичайної ситуації в Армянську. Він також зазначив, що в Криму можуть націоналізувати завод, якщо його власники не зможуть усунути наслідки хімічних викидів.

Джерело: Крым Информ, Интерфакс

QHA