КАНБЕРРА (QHA) -

Союз українських організацій Австралії під час всесвітньої акції на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова закликав усіх представників національної громади написати листа міністру закордонних справ країни або місцевому уряду, щоб звернути увагу на порушення прав людини в Росії.

— Напишіть міністру закордонних справ, вашому місцевому міністру, закличте їх організувати безпеку і звільнення Олега. Ваша активність важлива, ви можете змінити ситуацію, час минає, — йдеться у заяві організації.

У свою чергу, посольство України в Австралії на своїй сторінці у Facebook закликало підтримати зусилля щодо привернення уваги до проблем політв'язнів.

— У кремлівському полоні знаходиться понад півсотні українських політв'язнів. Не будемо байдужі до долі жодного. Допоможіть нам привернути увагу Австралії до них ... Міністр написав, напишіть і ви, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 1 і 2 червня відбулася всесвітня акція на підтримку Олега Сенцова. Участь в ній взяли 42 іноземних і 29 українських міст.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

Джерело: Укрінформ

QHA