БАКУ (QHA) -

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що 29-річний чоловік, який завдав тілесних ушкоджень народному депутату Мустафі Найєму, затриманий сьогодні правоохоронними органами Азербайджану.

За його словами, азербайджанські правоохоронці провели затримання на вимогу українського слідства.

Азербайджанським судом розпочато екстрадиційні процедури.

За словами Авакова, трьом іншим учасникам події оголошено про підозру у вчиненні групового хуліганства. Судом вже обрано запобіжний захід.

— Четвертий учасник за 20 хвилин після події замовив квиток на літак і за 2,5 – 3 години вилетів до Баку. На момент перетину кордону його особистість ще не була встановлена, проте йому заочно повідомили про підозру за декількома статтями і оголосили в розшук. Сьогодні він був затриманий нашими азербайджанськими колегами, — зазначив міністр.

Нагадаємо, вчора адвокат чеченців, які побили Найєма, запропонував відшкодувати збиток за зламану щелепу.

Разом з тим, він визнав, що молоді люди вчинили неправильно, проте Найєм перегородив дорогу їхньому автомобілю, першим вийшов з машини і почав з'ясовувати стосунки.

Нагадаємо, нардеп Світлана Заліщук повідомила, що Найєму погрожують листами, які надсилають на електронну пошту. Вона зазначила, що робилися спроби домовитися з народним депутатом.

QHA