БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Кримськотатарського активіста Нарімана Мемедемінова викликали до відділення Бахчисарайської поліції. Сьогодні, 13 липня, о 13:00 над ним відбудеться суд. Кримчанин звинувачується в адміністративному правопорушенні.

Про це в Facebook повідомляє активіст Сервер Мустафаєв.

— Сьогодні 13.07.2017 року в Бахчисарайське відділення поліції викликаний Наріман Мемедемінов. Подивимося, що підготували цього герою і активісту народу... написав він.


У свою чергу директор дитячого кримськотатарського центру Elif у Джанкої Лутфіє Зудієва повідомила, що на Нарімана відкрито адміністративну справу.

— Відкрито ще одну адміністративну справу на активіста Нарімана Мемедімінова. Він проживає у Бахчисарайському районі, в селі Холмівка. Але це не заважає йому допомагати всім, хто незаконно переслідується сьогодні за політичними мотивами. Ентузіаст за характером і просто щира людина, написала Зудієва.

За інформацією Мустафаєва, спочатку судове засідання призначили на 11:00 у Бахчисарайському суді, але пізніше перенесли на 13:00.

— 11:30  поки тільки вирішували, коли провести суд, і приймали папірці (бюрократія). Разом вирішили, що суд відбудеться сьогодні о 13:00. Суддя Готовкіна Тетяна Сергіївна, написав активіст.

Зазначимо, Наріман Мемедімінов з села Холмівка Бахчисарайського району був одним з кримських мусульман, затриманих 11 лютого 2016 року. Того дня в результаті незаконних обшуків у будинках кримських татар було затримано 12 осіб. Серед них представники «ялтинської четвірки» Емір-Усеїн Куку, Вадим Сірук, Енвер Бекіров і Муслім Алієв, яких звинувачують в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», забороненої на території РФ.

ФОТО: Facebook Лутфіє Зудіевой

QHA