СІМФЕРОПОЛЬ (QHA) -

Спеціально для цього всередині вокзалу становили крісла, змонтували сцену й організували освітлення.

Концерт відбувся в рамках благодійного фестивалю «Майстри мистецтва Криму – дітям Донбасу». Таким чином, організатори фестивалю планують привернути увагу громадськості до проблем залізничного транспорту в Криму.

За повідомленням кореспондента QHA, бажаючих потрапити на концерт пропускали через метало детекторну рамку, а також перевіряли вміст сумок.

Решта входів в будівлю вокзалу перекрили. На території перебувала велика кількість поліції. Раніше повідомлялося, що в Криму з 8 вересня по 15 жовтня планують проводити благодійний фестиваль «Майстри мистецтва Криму – дітям Донбасу».

В рамках фестивалю камерний хор філармонії і Академічний симфонічний оркестр під керівництвом Олександра Долинського виступлять з концертом в пятьох містах – Сімферополі, Севастополі, Євпаторії, Ялті та Керчі.

Нагадаємо, що в березні жителі Сімферополя запропонували проводити концерти в будівлі залізничного вокзалу, яка спорожніла відтоді, як Україна зупинила транспортний зв'язок з Кримом.

В Міністерстві транспорту Криму ця ініціатива отримала відмову. У відомстві підкреслили, що будівля вокзалу є об’єктом, для якого відповідно з нормативним актом прописаний спеціальний режим безпеки, а ДУП РК «КЗД» нездатне забезпечити безпеку громадян, що присутні на такому заході.

QHA