СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Брак цементу в будівельних магазинах окупованого Криму утворився через черги на поромній переправі і через часткове призупинення виробництва на Бахчисарайському цементному заводі «Будіндустрія», повідомляє «Кримінформ» з посиланням на «міністра будівництва і архітектури» окупованого Криму Сергія Кононова.

На сьогодні потреби республіки — близько 40% від загального обсягу покриває «Будіндустрія». Справді, так вийшло, що у них проблеми з однією піччю, і трохи продуктивність впала. Але 40% від загального обсягу, навіть трошки з падінням продуктивності це не всі обсяги: 60% ми завозили. На жаль, накопичилася черга на пороми, понад 200 вагонів з цементом новоросійським цементом, як правило, ми веземо звідти не пропускати на територію республіки. Ось цю проблему ми вирішували. Вони накопичилися з урахуванням погодних умов і з суб'єктивних моментів,  розповів Кононов.

За його словами, проблема дефіциту цементу у Криму вирішиться найближчими днями.

Тільки за вчорашній день (на поромній переправі) було пропущено 93 вагони, за позавчорашній 60 з чимось, але ще підходять вагони, тому за статистикою на ранок вчорашнього дня близько 160-170 вагонів було на переправі. Думаю, що найближчим часом питання буде закрите. Пріоритети, як ви знаєте, для республіки це дизельне паливо, бензин і ось зараз третій стратегічний пріоритет, якщо говорити про промислові вантажі, це цемент, заявив Кононов.

Раніше ЗМІ повідомляли про виникнення дефіциту цементу в магазинах Криму. Проблеми з постачанням цементу призвели до труднощів у будівельній галузі анексованого Криму.

ФОТО: інтернет

QHA