СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

У Севастополі батьків школярів попереджають про небезпеку швидкої появи в місті російської кримінально-екстремістської організації «АУЄ» (Арештантський уклад єднання).

Про це повідомили під час роз'яснювальної бесіди з батьками школярів.

За інформацією правоохоронців, організація виникла три роки тому на території Росії. Дітям втовкмачують, що «в майбутньому їм доведеться побувати в місцях позбавлення волі і тому вносити гроші і цінності в «общак» потрібно починати вже зараз». В результаті цього школярі стають агресивними, схильними до насильства.

Вчителі також попросили батьків повідомляти про появу на стінах будинків символіки цієї російської організації — восьмикутної зірки.

Довідка: АУЄ — російське неформальне об'єднання банд, що складаються з неповнолітніх дітей і підлітків. Це молодіжні спільноти пропагує серед неповнолітніх тюремні поняття російської кримінального середовища і вимагає дотримання «злодійського кодексу».

Нагадаємо, на Одеському кінофестивалі відбулася прем'єра українського фільму «Школа №3» про життя школярів з прифронтового міста Миколаївки Донецької області.

Джерело: Крим.Реалії

QHA