БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

В анексованому Криму розпочалося судове засідання у справі кримськотатарського активіста Шевкета Раззакова, передає правозахисна організація "Кримська солідарність".

За інформацією правозахисників, "суд" проводять у закритому режимі.

— Адвокат і його підзахисний пройшли до будівлі суду. Небайдужі люди збираються біля будівлі суду на знак підтримки і солідарності, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 2 квітня на "судовому" засіданні у справі Раззакова, "судді" не змогли відкрити речові докази, і тим самим, через технічну несправність, ухвалили рішення завершити засідання.

При цьому, "суд" прийняв дуже важливе клопотання сторони захисту про проведення судової експертизи.

QHA повідомляло, що кримчанина Шевкета Раззакова викликали на допит у так зване управління Слідчого комітету, де повідомили про підозру в «публічній образі представника влади». Раззаков відмовився надавати свідчення, його відпустили під підписку про невиїзд.

Нагадаємо, 20 жовтня окупанти порушили кримінальну справу стосовно Шевкета Раззакова у зв'язку із «публічною образою представника влади». Підставою послужив нібито плювок у поліцейського. Інцидент стався 13 квітня в Бахчисараї під час обшуків у Ризи Муждабаєва і Сейдамета Мустафаєва.

QHA