СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Росією Криму молодь зігнали на мітинг, на якому спалили портрети західних лідерів. Відповідні фото опублікував так званий депутат Держдуми РФ від Криму Руслан Бальбек на своїй сторінці у Facebook.

— Звичайно, західні лідери, швидше за все, не побачать сьогоднішній флешмоб, — їм повідомлять, що "все спокійно" і "перемога за нами". Але це помилка. Сьогоднішня акція у Сімферополі показала, що догідливо заглядати їм в рот ніхто не буде, а міжнародне право і західна демократія з кожним днем ​​втрачає рейтинги в очах кримської молоді, — написав кримський колаборант.

Серед спалених були портрети президентів США і Франції — Дональда Трампа й Еммануеля Макрона, а також канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Нагадаємо, США разом з Францією і Великобританією завдали ракетних ударів по об'єктах Сирії, які, на думку західних країн, пов'язані з розробкою хімічної зброї. Удари нанесені через передбачуване застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї у місті Дума.

Раніше повідомлялося, що посол Росії у США Анатолій Антонов пов'язав бомбардування Сирії західними країнами з особистою образою президента РФ Володимира Путіна.

QHA