СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупанти в Криму сьогодні, 10 квітня, проводять чергове засідання у справі Зареми Куламетової. Про це повідомляє «Кримська солідарність» на сторінці у Facebook.

Під час засідання адвокат клопотав про виключення доказів, а саме протоколу допиту. І виключення з матеріалів справи даних електронних і цифрових записів.

А саме відео з мобільного потерпілого і скріни з Facebook. Також у клопотанні йшлося про диски, які вклали до матеріалів справи з порушенням.

Також адвокат клопотав про залучення до матеріалів справи документів справи її сина для того, щоб був відомий її мотив, з якою метою вона перебувала поблизу будівлі поліції.

«Суд» клопотання долучив. Також адвокату вдалося домогтися того, що "суд" долучив до справи довідку з лікарні про те, що у Зареми Куламетової атеросклероз.

Нагадаємо, 22 січня в будинок Зареми Куламетової увірвалися співробітники поліції і вимагали пояснень у зв'язку із нібито скаргою про образу "начальника МВС Росії у Кіровському району". Самої скарги у них не виявилося, тому Зарема Куламетова відмовилася спілкуватися, і правоохоронці змушені були піти ні з чим.

Але вже 5 лютого Зарему Куламетову викликали до Кіровського райвідділу поліції. На цей раз їй повідомили, що вона підозрюється в образі правоохоронця.

Вона нібито ображала співробітника поліції, "погрожуючи його життю та здоров'ю", в день затримання її сина Гірая Куламетова.

QHA