БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Вчора, 18 квітня, в окупованому Криму відбулися похорони активіста кримськотатарського національного руху Ризи Абдуллаєва.

Кримськотатарський активіст Сервер Мустафаєв на своїй сторінці у Facebook зазначив, що життя таких людей, як Абдуллаєв, є прикладом для кримськотатарського народу.

— Це урок того, що робити і як поводитися, щоб після нас залишилося гідне, незламне, не асимільоване покоління нашого мусульманського народу. Хвала Аллаху за наших праведних, незломлених, нескорених предків, які зберегли для нас те, що ми маємо, і передали нам стрижень стійкості, дух впевненості і віру правоти. Смерть — це неминучість для кожного, незважаючи на його здоров'я, становище в суспільстві, багатство і т.д. І нехай смерть буде нагадуванням кожному, хто забув про неминучий кінець і неодмінний справедливий суд, — написав Мустафаєв, додавши витяг з Корану "Інна Лілляхі ва інна Ілейхі раджиун" ("Усі ми належимо Аллаху і повернемося до Нього").

Нагадаємо, після тривалої хвороби, 17 квітня помер активіст кримськотатарського національного руху Риза Абдуллаєв. 5 вересня йому б виповнилося 80 років.

QHA