ЄВПАТОРІЯ (QHA) -

В Євпаторії в ніч на понеділок, 20 березня, група невідомих скоїла підпал автомобіля кримського видання «Євпаторійська здравниця». Про це повідомляє агентство «Євпаторійський кур'єр».

Білий «Ніссан» журналіста було підпалено близько 03:30, повідомляє син журналіста. Пожежу йому вдалося загасити разом із сусідами до приїзду пожежників. На капоті авто він виявив каністру, залишену зловмисниками. Передній корпус і внутрішні деталі машини отримали серйозні пошкодження.

Сам Овсянников пов'язує підпал машини з публікацією в останньому номері «ЄЗ» від 14 березня резонансної статті «Крах операції «Калуга». У ній розповідається про проведений «адміністрацією» Євпаторії восени 2015 сфальсифікований аукціон з продажу землі під житлову забудову, підсумки якого, за позовом «прокуратури» Криму, послідовно анулювали суди всіх рівнів, включаючи арбітражний суд у Калузі.

У зв'язку з тим, що в статті згадуються четверо чинних представників «влади» міста, включаючи «главу адміністрації» Філонова, журналіст упевнений, що підпал авто був попередженням.

За його словами, правоохоронці міста не показують зацікавленості розслідувати інцидент.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, міжнародна правозахисна організація Freedom House опублікувала детальний звіт про дотримання прав людини в окупованому Росією Криму.

Крим у звіті був названий «несвободною територією» із загальним показником дотримання прав людини 9 балів із 100. А «рівність перед правосуддям» у Криму була оцінена в 0 балів із 16.

ФОТО: інтернет

QHA