СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю суд окупованого Криму провів засідання у так званій справі «26 лютого». Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Сторона захисту обвинувачених зазначила, що 26 лютого 2014 року закони Росії на території нині окупованого нею Криму ще не діяли.

— Прокурор стверджує, що підсудні скоювали злочин і були впевнені, що зможуть уникнути покарання, — йдеться у повідомленні.

Адвокат Едем Семедляєв підкреслив, що на сьогоднішньому засіданні були оголошені останні слова захисту Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі, і цей «суд» міг бути передостаннім перед оголошенням вироку.

Наступне засідання має відбутися 14 травня о 10:30 ранку, на якому Асанов і Дегерменджі мають виступити з останнім словом.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю Верховний «суд» залишив під домашнім арештом кримськотатарських активістів Алі Асанова і Мустафу Дегерменджі до 20 травня 2018 року.

Нагадаємо, що Мустафу Дегерменджі та Алі Асанова судять за участь в мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і опір російській окупаційній армії.

QHA