СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

У центрі окупованого Севастополя в морі виявили кількість частинок бруду в 5 разів вище норми. Про це повідомили у прес-службі кримського «управління» Росспоживнагляду.

Аналіз провели у зв'язку із забрудненням води в Артбухті Севастополя, площа якого склала близько 600 квадратних метрів.

Проби морської води показали, що гранично допустима концентрація зважених речовин (нерозчинних частинок) в морській воді перевищена у 5 разів.

— Під час візуального огляду набережної Корнілова у місці проведення вищевказаних робіт виявлено факт складування відходів, які утворилися в результаті демонтажу приміщень. Також виявлено помутніння води в Артилерійській бухті у районі проведення будівельних робіт. Визначити джерело, з якого відбувалося забруднення, на момент обстеження не виявилося можливим у зв'язку із відсутністю будь-яких труб, споруд, за допомогою яких можливо зробити забруднення акваторії, — цитує прес-служба так званого заступника глави кримського «управління» Росприроднагляду Костянтина Соміка.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму затопило нечистотами пляж Коктебельської бухти. Блогер Олександр Горний зазначив, що бухта переживає справжню екологічну катастрофу. За словами блогера, коктебельська адміністрація нічого не робить для ліквідації цієї проблеми.

Джерело: Під прицілом

QHA