ОДЕСА (QHA) -

Сьогодні, 18 березня, в Росії та її консульствах в Україні відбудуться вибори президента РФ. Різні партії і громадські організації закликали громадян пікетувати консульство Росії в Одесі у період з 8:00 до 12:00 і залишатися до вечора.

Як повідомляє поліція, сьогодні о 8:10 ранку по спецлінії "102" надійшло анонімне повідомлення про те, що вулиця Гагарінське плато замінована. На місці працюють наряди поліції, фахівці вибухотехнічного управління і кінологи. Територія оточена.

— Особливо цинічним є те, що 18 березня — "день приєднання Криму", свято окупантів, і голосування відбудеться в анексованому Криму. Незаконні "вибори" мають відбутися і в Одесі, в консульстві. 4 роки тому там зібралося понад 10 000 незгодних з окупацією. Ми маємо вийти під консульство РФ і продемонструвати, що у нас є почуття гідності і ніхто прощати вбивцям нічого не буде, — каже активіст Сергій Стерненко.

Поліція зі свого боку заявила декілька днів тому, що забезпечить правопорядок у будівлі Генерального консульства Росії в Одесі, коли там буде проходити голосування на виборах президента РФ.

З цією метою було збільшено кількість особового складу поліцейських, які чергують біля дипустанови. Їм на допомогу залучили бійців Національної гвардії і Патрульної поліції.

Окрім того, у стані готовності перебувають спеціальні підрозділи МВС. Згідно з офіційним сайтом дипустанови, голосування в ньому буде проходити з 8:00 до 20:00 за київським часом.

QHA